Přípravný kurz k PZ

Gymnázium Ivana Olbrachta nabízí pro žáky devátých a pátých tříd přípravný kurz k přijímacím zkouškám na střední školu (do 1. ročníku a do primy osmiletého gymnázia).

Setkání by probíhala od listopadu do března vždy v pondělí od 16 do 18:30 hodin (70 minut čeština, 70 minut matematika, 10 minut přestávka).

Délka kurzu: 15 lekcí, lektoři: učitelé GIO, cena kurzu: 2 000 Kč.

Přihlášky na email kocourova@giosm.cz.


 

Zkoušky 2022-23

 

UNESCO kvíz

Studuješ na GIO?
Jsme součástí projektu UNESCO a UNESCO školou.
Kliknutím na logo pomoz prosím s vyplněním krátkého dotazníku - kvízu. 

Děkujeme!

 

PROMO VIDEO GYMNÁZIA

Ve spolupráci s regionální televizí

bylo natočeno promo-video našeho gymnázia. Máte možnost zhlédnout unikátní záběry z dronu a udělat si tak lepší představu o naší škole.


dlouhá verze

(MP4, 877 MB, 4:02 min)


krátká verze

(MP4, 197 MB, 0:54 min)

Fotogalerie gymnázia

větší náhledy ve fotogalerii

a také více fotografií v oficiální fotogalerii gymnázia

 


 

NEJBLIŽŠÍ AKCE

KALENDÁŘ

P Ú S Č P S N
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 

GIO NA FACEBOOKU

Kdo je online

Je zde 0 uživatelů online.

Přihlášení

Jste zde

Domů » Kalendář » ROK 2021

Kalendář ÚNOR 2021

  • Uchazeče o studium v  naší škole od školního roku 2021/2022 si dovolujeme upozornit na blížící se termín odevzdání přihlášek ke vzdělávání. Poslední den, kdy lze přihlášky do školy předat, je pondělí 1. března. Do přijímacího řízení budou zahrnuty přihlášky, které budou dodány do školy osobně do uvedeného data včetně, a také ty, které budou do školy doručeny v  prvním březnovém týdnu poštou (poštovní razítko na obálce musí mít nejpozdější datum 1. března). Pokud budete potřebovat konzultaci k  přijímacímu řízení, kontaktujte ředitele nebo zástupce ředitele školy. Doporučujeme Vám také sledovat průběžně rubriku „Přijímací řízení“ na webových stránkách naší školy (www.giosm.cz). (VOJ)

  • Od 1. do 5. února měli studenti škol okresu Semily jarní prázdniny. (VOJ)
  • Vzhledem k epidemiologické situaci probíhala po celý měsíc únor výuka ve všech třídách čtyřletého i osmiletého studia pouze distanční formou. (VOJ)
  • Dne 27. ledna se konalo okresní kolo matematické olympiády kategorie Z9. Olympiády se distanční formou zúčastnily dvě studentky kvarty: Jana Bártů, která se umístila na krásném druhém místě a postupuje tak do krajského kola, které se bude konat 16. března, a Lenka Chmelíková, která obsadila čtvrté místo. Oběma gratulujeme a Janě držíme pěsti v dalším kole. (PVÁ)
  • V úterý 12. ledna se distanční formou uskutečnilo krajské kolo matematické olympiády kategorie A. Naši školu reprezentoval Tomáš Votoček (3. ročník) a vedl si výborně. Povedlo se mu alespoň částečně vyřešit tři ze čtyř zadaných složitých příkladů a díky tomu obsadil krásné 5. místo. (KJC)
  • I v této, pro konání olympiád nelehké době, se vyučující zeměpisu rozhodli uspořádat 18. ledna online školní kolo zeměpisné olympiády. Olympiáda proběhla v online prostředí ve všech kategoriích, kdy soutežící plnili rozmanité geografické úkoly. A jak to celé dopadlo? V kategorii „A“ (1.O) byla z deseti účastníků nejlépe hodnocena Charlotte Šírková, dále  pak  Petr  Flégr  a  Nikol Estefania Armenta. 

     Kategorie „B“ (2.O) se účastnilo 6 studentů a vyhrála Terezie Nechanická následována Nicol Daníčkovou a Nikolou Jurášovou. V kombinované kategorii „C“ (3.O a 4.O), kde bylo účastníků nejméně, vyhrála Lenka Chmelíková (4.O), dále pak studenti 3.O Michal Stěhula a Nikola Slabá. V kategorii „D“, nejstarších studentů vyššího stupně gymnázia, bylo 5 soutěžících. Vyhrál Tony Šimek (8.O), dále Matyáš Vízner (8.O) a se stejným počtem bodů Artuš Hašek (5.O).  Až situace dovolí a vrátíme se do škol, určitě na výherce čeká vyhlášení, ceny a diplomy. Všem děkujeme za účast a přejeme hodně štěstí postupujícím do dlaších kol, které jsou pod záštitou MU Brno a budou probíhat v únoru také online formou. (BER, BRÁ, RAM)

  • Dne 23. února proběhne školní kolo anglické olympiády. Soutěž proběhne v kategorii II. (organizačně zajišťují a výkony soutěžících hodnotí Mgr. Kubíková a Mgr. Rambousková) a v kategorii III. (Mgr. Zahradník a Mgr. Ulvr). Olympiáda proběhne online přes MS Teams a určitě nebude chybět tradiční poslech a konverzační část soutěže. Bližší informace jsou uvedeny na webových stránkách předmětové komise anglického jazyka. (ZAH)
  • Pedagogové hodnotili prospěch, chování a absenci žáků za 1. pololetí školního roku 2020-2021 na pedagogické radě v pondělí 25. ledna. Bilance za 1. pololetí je velmi dobrá: celkově prospělo s vyznamenáním 150 studentů, což je více než polovina všech studentů, celkem 4 studenti nebyli za uvedené období z různých důvodů hodnoceni a bude jim tak stanoven náhradní termín pro hodnocení za vybrané předměty, ve kterých nejsou hodnoceni. Všichni ostatní studenti prospěli.(VOJ)  

Uzávěrka příspěvků pro kalendář a zpravodaj na březen: 

pondělí 15. března v 16:00 hod.


© 22. 2. 2021,  redakce: PhDr. Jindřich Vojta, Ing. Luboš Hlava, Mgr. Petr Pýcha, Helena Babcová. 

Příspěvky dodali: Mgr. Radim Berka (BER), Mgr. Stanislava Bradnová (BRÁ), Mgr. Martin Krajíc (KJC), Mgr. Lucie Pospíšilová (PVÁ), Mgr. Lukáš Rambousek (RAM), PhDr. Jindřich Vojta (VOJ), Mgr. Aleš Zahradník (ZAH)

Obrázek uživatele Hlava

PROJEKTY na GIO


 


  


  

PODPORA ŠKOL FORMOU PROJEKTŮ ZJEDNODUŠENÉHO VYKAZOVÁNÍ – ŠABLONY PRO SŠ A VOŠ I

2018 - 2020

Projekt EU „OP VVV, ŠABLONY GYMNÁZIUM SEMILY 2018-2020“, registrační číslo projektu CZ02.3.68/0.0/0.0/16_035/0008073


 

WEB TechUP na GIO stránkách


 

BAKAWEB

SUPLOVÁNÍ, ROZVRHY

SUPLOVÁNÍ, ROZVRHY

možnost volby stálého rozvrhu, rozvrhu pro tento týden, rozvrhu učitele, učebny,...

JÍDELNA

PŘIHLÁSIT

UPOZORNĚNÍ !!!

JE NUTNÉ PROVÉST REGISTRACI UŽIVATELE POMOCÍ EMAILU,

NÁSLEDNĚ VYHLEDAT ŠKOLNÍ JÍDELNU GIO (číslo: 11183) A PAK "PŘIDAT STRÁVNÍKA" POMOCÍ SVÝCH PŘIHLAŠOVACÍCH ÚDAJŮ.

NÁVOD PRO REGISTRACI (.pdf)

Kde nás najdete?

Najdete nás na mapy.cz

Gymnázium Ivana Olbrachta Semily

Nad Špejcharem 574

51301 SEMILY

Mobilní Bakaláři

Pro přihlášení použijte adresu serveru získanou z URL řádku vašeho prohlížeče, pro GIO

Login a heslo použijete stejné jako pro dosavadní internetovou verzi Bakalářů.

Ke stažení na GOOGLE PLAY


Jak u nás bude?

Počasí Semily - Slunečno.cz