ACADEMIA 2022

Zkoušky 2021-22

 

UNESCO kvíz

Studuješ na GIO?
Jsme součástí projektu UNESCO a UNESCO školou.
Kliknutím na logo pomoz prosím s vyplněním krátkého dotazníku - kvízu. 

Děkujeme!

 

PROMO VIDEO GYMNÁZIA

Ve spolupráci s regionální televizí

bylo natočeno promo-video našeho gymnázia. Máte možnost zhlédnout unikátní záběry z dronu a udělat si tak lepší představu o naší škole.


dlouhá verze

(MP4, 877 MB, 4:02 min)


krátká verze

(MP4, 197 MB, 0:54 min)

Fotogalerie gymnázia

větší náhledy ve fotogalerii

a také více fotografií v oficiální fotogalerii gymnázia

 


 Nejnovější fotogalerie...  

 

 

KALENDÁŘ

P Ú S Č P S N
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

GIO NA FACEBOOKU

Kdo je online

Je zde 0 uživatelů online.

Přihlášení

Jste zde

Domů » Kalendář » rok 2014

KALENDÁŘ LISTOPAD 2014

 • Ve čtvrtek 2.10. proběhlo v Jilemnici na Hraběnce okresní kolo v přespolním běhu. Naši studenti dosáhli výborných úspěchů. Družstvo mladších žákyň obsadilo 3.místo, družstvo dorostenců  vyhrálo a postoupilo do krajského finále. Filip Šírek a Petra Loumová vyhráli běh ve svých kategoriích. Krajské kolo proběhlo v jabloneckých Břízkách v pátek 10.10. Studenti našeho gymnázia si vedli nadmíru úspěšně a v konkurenci více než třiceti běžců ze šesti škol obsadili v týmové soutěži nádherné 3. místo. Sestava: Filip Šírek (celkově 8. místo), David Jiránek (12. místo), Jan Pekárek (15. místo), Adam Kuršel (21. místo), Zdeněk Devátý (26. místo). (KJC)

 • V úterý 7.10. proběhlo v Turnově okresní kolo v malé kopané. Naši studenti si vedli výborně a v konkurenci sedmi škol se probojovali až do finále. I přes finálovou prohru je 2.místo pěkným výsledkem. (KJC)   
 • „Čteme všichni, vypráví jen někdo“  je název celostátní přehlídky vypravěčů. V celostátním kole v Jičíně 9. října 2014, v MK Václava Čtvrtka, vyhrála ve své kategorii Theresie Anna Hakenová, žákyně primy, s textem Romeo a Julie tak trochu podle Shakespeara. Text jí napsal tatínek, vy si pro příští ročník můžete napsat text vlastní. 1. místo si zaslouží pozornost a velkou gratulaci. Přejeme hodně úspěchů v umělecké činnosti i ve studiu. (SKÁ)
 • Jako již každoročně se v říjnu (13. 10.) sešli v aule GIO studenti, aby kroužkovali a křížkovali. Nejednalo se o žádný test, ale o boj ve školním turnaji pIšQworek. Z  deseti pětičlenných týmů postupují 4 nejúspěšnější do oblastního kola, které proběhne 10. 11. 2014 opět v aule našeho gymnázia. Prvenství obhájili vítězové z loňska, tým MISTŘI ve složení Jaroslav Zeman, Daniel Šimek, Lucka Plecháčová (všichni 8.O), Josef Kučera (7.O) a Josef Bartoň (4.O). Druhé místo patřilo týmu BECKMANI ze 4. ročníku, který si prohodil loňskou pozici s týmem studentů sexty BAMBITKY. Čtvrtí se umístili studenti 2. ročníku, tým Group-ac. Děkujeme za účast ve školním kole a držíme pěsti do dalších kol pIšQworek! Dík patří také organizátorkám ze 3. ročníku Týně Kišové a Romče Fišerové. (KCÁ)
 • I v letošním školním roce jsme se zúčastnili „Veletrhu vzdělávání a pracovních příležitostí EDUCA MYJOB 2014“ v liberecké TIPsport aréně. Veletrh byl pořádán ve dnech 16. až 18.10. a byl zaměřen zejména na aktuální vzdělávací nabídku středních škol, vysokých škol a nabídku zaměstnavatelů v našem regionu. (VOJ,ŠTĚ)
 • V pondělí 20. října 2014 se studenti primy a sekundy semilského gymnázia opět zúčastnili soutěžního klání „Cesta proti času“, který pořádalo Muzeum a Pojizerská galerie ve spojení se ZŠ Ivana Olbrachta. Letošní 6. ročník byl věnován 28. říjnu a 660 letům první písemné zmínky o městě Semily. Blahopřejeme především našim sekundánkám, které v soutěži obsadily tři nejvyšší příčky: 3. místo (V. Čechová, M. Šlaufová a K. Šimůnková), 2. místo (E. Nováková, B. Voleská, A. Zajptová) a konečně 1. místo (M. Vundererová,A. Holatová, K. Závěrková). (PLÁ)
 • Zdálo by se, že přijímací řízení ke studiu na středních školách v roce 2015 je ještě daleko. Střední školy se ale na školách základních prezentují vždy už v podzimních měsících. Informace o naší škole zejména pro uchazeče o studium od školního roku 2015-2016 a jejich rodiče budeme podávat na již tradičních „burzách“ středních škol, a to např. v Turnově (5.11.) a v Lomnici nad Popelkou (12.11.). Termíny dalších setkání s rodiči a uchazeči o studium na našem gymnáziu nám ještě  další základní školy sdělí. Informativní schůzky chystáme např. i pro zájemce ze základních škol v Semilech a v  Železném Brodě a také v Rokytnici n.J. a ve Vysokém n.J. Avizujeme také, že tradiční „Den otevřených dveří GIO“ se uskuteční  v budově gymnázia v sobotu  10.1.2015  od 09.00 do 14.00 hod. Protože proces přijímacího řízení je pro mnohé uchazeče a jejich rodiče poměrně složitý zvláště po administrativní stránce (v tomto školním roce dochází opět ke značným změnám), jsou pro nás samozřejmostí individuální konzultace, které si můžete domluvit předem s ředitelem a zástupcem ředitele školy – kontakty viz webové stránky naší školy www.giosm.cz. (VOJ, ŠTĚ)
 • Čtvrtletní porada pedagogů proběhne v pátek 21.11. od 14.00 hod. Učitelé zhodnotí prospěch, chování a absenci žáků za 1.čtvrtletí školního roku 2014-2015. (VOJ)
 • V úterý 25. listopadu se v Semilech uskuteční hned několik akcí zaměřených na prevenci patologických jevů.
  • Žáci 6. tříd semilských ZŠ a primy našeho gymnázia se zúčastní dalšího ročníku Dne prevence kriminality. Studenti během dopoledne navštíví kino Jitřenka, kde zhlédnou interaktivní divadelní představení s názvem Nový žák, které se věnuje prevenci šikany a problémům provázející tvorbu nového školního kolektivu. Více informací o tomto představení se můžete dozvědět na webových stránkách občanského sdružení Divadelta – www.divadelta.cz . Vstupné 30 Kč.
  • Ve stejný den se žáci sekundy zúčastní v SC Semily programu s názvem HELP, který bude zaměřen na zdravotní výchovu, poskytování první pomoci a zdravý životní styl. Zkrátka nepřijdou ani studenti tercie, pro které bude přichystán program s názvem Bez nehod zabývající se dopravní výchovou. Účastnický poplatek 20 Kč.
  • Všechny výše zmíněné akce připravuje pracovní skupina pro prevenci patologických jevů města Semily. (ULV)
 • Na úterý 25.11. od 16.00 hod. je naplánováno  setkání pedagogů a vedení školy s rodiči žáků (aktuální informace pro rodiče žáků o dění ve škole, jednání Spolku rodičů a přátel gymnázia s vedením školy v aule od 16.00 hod., od cca 16.30 hod. informace o prospěchu, chování a absenci žáků ve třídách). (VOJ)
 • Tradiční Vánoční jarmark pořádaný Pojizerskou galerií se uskuteční v prvním adventním týdnu v sobotu 29. listopadu 2014 a bude trvat od 9 do 16 hodin. Výrobky naší keramické dílny na něm prezentujeme pravidelně od roku 2002. Devětkrát jsme se už také zúčastnili Vánočních trhů v Libštátě, i tam budete moci náš stánek 13. prosince opět spatřit. Na obě akce letos připravujeme vedle několika osvědčených typů vánočního zboží dílka zcela nová. Dárečky pro děti i dospělé se studenty připravily profesorky Riegrová, Rusová a Staňková. S organizací prodeje bude, stejně jako v minulých letech, pomáhat kolegyně Štefánková. Příprava jmenovaných akcí je pro nás každoročně potěšením. Přijďte, pozastavte se u našeho stánku a vyberte si. Uděláte radost nejen sobě a vašim blízkým, ale i nám. (RIE, RSÁ)  

Citát měsíce k zamyšlení:

„Přísloví si odporují; a právě v tom spočívá lidová moudrost.“

S.J.LEC 


Uzávěrka příspěvků pro kalendář na prosinec: pondělí 24.11. do 16.00 hod.


© 31.10.2014,  redakce: PhDr. Jindřich Vojta, Ing. Luboš Hlava, Mgr. Pavel Nečaský a Helena Babcová. Příspěvky dodali: Mgr. Jana Kocourová (KCÁ), Mgr. Martin Krajíc (KJC), PhDr. Ivona Riegrová (RIE), Mgr. Lucie Pavlatová (PLÁ), PhDr. Jana Staňková (SKÁ), Ing. Luděk Štěpnička (ŠTĚ), Mgr. Stanislav Ulvr (ULV), PhDr. Jindřich Vojta (VOJ).

Obrázek uživatele admin

PROJEKTY na GIO

 

   

PODPORA ŠKOL FORMOU PROJEKTŮ ZJEDNODUŠENÉHO VYKAZOVÁNÍ – ŠABLONY PRO SŠ A VOŠ I

2018 - 2020

Projekt EU „OP VVV, ŠABLONY GYMNÁZIUM SEMILY 2018-2020“, registrační číslo projektu CZ02.3.68/0.0/0.0/16_035/0008073


 

WEB TechUP na GIO stránkách


 

BAKAWEB

SUPLOVÁNÍ, ROZVRHY

SUPLOVÁNÍ, ROZVRHY

možnost volby stálého rozvrhu, rozvrhu pro tento týden, rozvrhu učitele, učebny,...

JÍDELNA

PŘIHLÁSIT

UPOZORNĚNÍ !!!

JE NUTNÉ PROVÉST REGISTRACI UŽIVATELE POMOCÍ EMAILU,

NÁSLEDNĚ VYHLEDAT ŠKOLNÍ JÍDELNU GIO (číslo: 11183) A PAK "PŘIDAT STRÁVNÍKA" POMOCÍ SVÝCH PŘIHLAŠOVACÍCH ÚDAJŮ.

NÁVOD PRO REGISTRACI (.pdf)

Kde nás najdete?

Najdete nás na mapy.cz

Gymnázium Ivana Olbrachta Semily

Nad Špejcharem 574

51301 SEMILY

Mobilní Bakaláři

Pro přihlášení použijte adresu serveru získanou z URL řádku vašeho prohlížeče, pro GIO

Login a heslo použijete stejné jako pro dosavadní internetovou verzi Bakalářů.

Ke stažení na GOOGLE PLAY


Jak u nás bude?

Počasí Semily - Slunečno.cz