Zkoušky 2020-21

 

UNESCO kvíz

Studuješ na GIO?
Jsme součástí projektu UNESCO a UNESCO školou.
Kliknutím na logo pomoz prosím s vyplněním krátkého dotazníku - kvízu. 

Děkujeme!

 

PROMO VIDEO GYMNÁZIA

Ve spolupráci s regionální televizí

bylo natočeno promo-video našeho gymnázia. Máte možnost zhlédnout unikátní záběry z dronu a udělat si tak lepší představu o naší škole.


dlouhá verze

(MP4, 877 MB, 4:02 min)


krátká verze

(MP4, 197 MB, 0:54 min)

Fotogalerie gymnázia

větší náhledy ve fotogalerii

a také více fotografií v oficiální fotogalerii gymnázia

 


 Nejnovější fotogalerie...  

 

 

NEJBLIŽŠÍ AKCE

KALENDÁŘ

P Ú S Č P S N
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

GIO NA FACEBOOKU

Kdo je online

Je zde 0 uživatelů online.

Přihlášení

Jste zde

Domů

Sdělení k aktuální epidemické situaci ve škole, hygienická opatření, roušky

Dnešního dne byla na základě pokynu Krajské hygienické stanice Libereckého kraje vyhlášena karanténa pro třídu 5.0 (kvinta) z důvodu výskytu onemocnění COVID -19 (potvrzený je jeden případ v této třídě). Studenti uvedené třídy budou 10. září testováni a v karanténě zůstanou pravděpodobně do 17. září včetně. Od pátku 11. září začíná pro tyto studenty povinná distanční forma výuky dle denního rozvrhu. Studenti třídy 5.0 a jejich rodiče byli o věci informováni. Studenty jiných tříd a všechny pedagogické i nepedagogické zaměstnance školy vyzývám, aby dbali na důkladnou osobní hygienu rukou (mytí teplou vodou, dezinfekce zvláště po příchodu do školy, použití WC a před příchodem na oběd) a dodržovali odstup od jiných osob tam, kde je to možné. Studenty všech tříd žádám, aby se z preventivních důvodů nezdržovali na chodbách školy a aby se o přestávkách přesunuli do třídy, kde bude probíhat další výuka. Ve třídách zajistí pedagogové pravidelné větrání. Podle aktuálních informací vydá pravděpodobně ještě dnes vláda ČR, resp. Ministerstvo zdravotnictví ČR nařízení o povinném nošení roušek ve vnitřních prostorách budov v celé ČR. Nařízení má vstoupit v platnost dnes o půlnoci a bude tedy nutné ho dodržovat i ve škole už od zítřejšího dne. Roušku budeme povinně nosit ve všech společných prostorách naší školy (chodby, šatny, informační centrum, kanceláře školy, prostor před školní jídelnou a v jídelně kromě doby, kdy žák nebo zaměstnanec jí), nikoli ve třídách v době výuky. Od zítřka (10. září) bude tedy možný vstup do školy a pohyb v prostorách školy pouze v roušce. Sledujte prosím k této věci příslušná sdělení v médiích. Další informace k aktuální situaci sledujte postupně v následujících dnech také v rubrice "Sdělení ředitele". Cizí osoby žádám, aby do školy z preventivních důvodů nevstupovaly, většinu záležitostí dokážeme vyřizovat elektronickou cestou. Situaci zvládneme společným a odpovědným přístupem k této věci. Děkuji, přeji všem především dobré zdraví.


Obrázek uživatele Vojta

PROJEKTY na GIO


 

PODPORA ŠKOL FORMOU PROJEKTŮ ZJEDNODUŠENÉHO VYKAZOVÁNÍ – ŠABLONY PRO SŠ A VOŠ I

2018 - 2020

Projekt EU „OP VVV, ŠABLONY GYMNÁZIUM SEMILY 2018-2020“, registrační číslo projektu CZ02.3.68/0.0/0.0/16_035/0008073


 

WEB TechUP na GIO stránkách


 

BAKAWEB

GIO MAIL

SUPLOVÁNÍ, ROZVRHY

SUPLOVÁNÍ, ROZVRHY

možnost volby stálého rozvrhu, rozvrhu pro tento týden, rozvrhu učitele, učebny,...

JÍDELNA

PŘIHLÁSIT

UPOZORNĚNÍ !!!

JE NUTNÉ PROVÉST REGISTRACI UŽIVATELE POMOCÍ EMAILU,

NÁSLEDNĚ VYHLEDAT ŠKOLNÍ JÍDELNU GIO (číslo: 11183) A PAK "PŘIDAT STRÁVNÍKA" POMOCÍ SVÝCH PŘIHLAŠOVACÍCH ÚDAJŮ.

NÁVOD PRO REGISTRACI (.pdf)

Kde nás najdete?

Najdete nás na mapy.cz

Gymnázium Ivana Olbrachta Semily

Nad Špejcharem 574

51301 SEMILY

Mobilní Bakaláři

Pro přihlášení použijte adresu serveru získanou z URL řádku vašeho prohlížeče, pro GIO

Login a heslo použijete stejné jako pro dosavadní internetovou verzi Bakalářů.

Ke stažení na GOOGLE PLAY


Jak u nás bude?

Počasí Semily - Slunečno.cz